Tej możliwośi w ogólne nie rozumiem. Po co kupować gwiazde i w dodatku tak kontuzjogenną ?? Barca powinna budować zespół na przyszłe lata a nir tylko na potrzeby aktualne. Pozatym chyba lepiej stworzyć gwiazde niż ją kupować. a Navas to całkiem dobry pomysł
FCB to przede wszystkim klub sportowy, a nie partia polityczna. Zgoda, byl i jest symbolem walki o niepodleglosc, ale Rosell ma racje. Za kadencji Laporty za duzo w tym wszystkim polityki, a z tego nic dobrego nie wychodzi.
Nic dobrego z tego nie wychodzi ??
Mało ci trofeów jakie zostały wywalczone za kanedncii Laporty ?? Mistrz Hiszpanii ,Zdobywca CdR , tryumf w LM, i to w 2009 r. nie wspominając o wcześniejszych zwycięstwach. Śmieszny jesteś.
A co do polityki to FCB to klub inny niż wcześniej. To klub który jest ściśle powiązany w Katalonią i polityką.Jak ci się to nie podoba to idż na rm.pl
Być może akurat ten post jak najbardziej słuszny przeoczyłem.
haryztybetu
Większość socio będą głosować na to co znają,ale sytuacja będzie jasna dopiero po głosowaniu.
Obawiam się tylko tego że po fali sukcesów za kadencii Laporty pojawią się reformatorzy którzy zamiast pomóc zaszkodzą jak np. Jaime Guixŕ którzy chcąc poprawiać coś co zepsuł/zrobił Laporta jak np. zbytnie pokazywanie się w mediach prezydenta Barcy w kontekscie większej autonomii Katalonii nierozróżniając innych wielkich klubów jak np.Chelsea bądż ManU które nie są tak związane politycznie jak FCB do regionu.
Dziwi mnie że ludzie nabierają się na taki populizm a tym samym dają z siebie robić totalnych kretynów.
Widać to np :
- Rosell twierdzi że sytuacja finansowa jest inna niż ta która jest przekazywana (domyślnie czyt.-zła)
Jeśli tak to jaki sens ma Surowa ekonomia jeśli zaoszczędzi się sprawy groszowe na kartach kredytowych a otworzy się kilka akademii piłkarskich w afryce (tylko z czego te akademie jak okaże się że Barca ma niedobór finansowy jak twierdzi Rosell) - chodzi mi o pkt. -1,2 i 13
- Jeśli Rosell twierdzi że sytuacja finansowa Barcy jest zła (logika wskazuje że jeśli tak twierdzi to ma na to dowody) to co pomogą kontakty w Brazylii jeśli niema się kasy na Robinho - pkt.11
- Oddzielmy klub FC Barcelona od Katalonii bo to przecierz tylko symbol a FCB to tylko klub. Jeśli jednak FCB jest ikoną Katalonii a symbol ten nic nie znaczy to jaki sens ma zatrudniać Puyola (który jest symbolem FCB) w klubie jak zawiesi on buty na kołku tylko dlatego że jest on symbolem Dumy z Katalonii - pkt.6 i 12.
- Idąc dalej za zakusami tego kandydata kolejnym gwarantem sukcesów klubu ma być zwiększenie biurokracji w postaci Senatu dygnitarzy co zapewne będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami (patrząc na Surową ekonomie to się trochę kłóci) - pkt.4
- A na dodatek wprowadźmy kodeks etyki który poza szerokim pojęciem ,, dbania o dobre imienie klubu " nic nie mówi. - pkt.3
Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów.
Dziwi mnie że ludzie nabierają się na taki populizm a tym samym dają z siebie robić totalnych kretynów.
Widać to np :
- Rosell twierdzi że sytuacja finansowa jest inna niż ta która jest przekazywana (domyślnie czyt.-zła)
Jeśli tak to jaki sens ma Surowa ekonomia jeśli zaoszczędzi się sprawy groszowe na kartach kredytowych a otworzy się kilka akademii piłkarskich w afryce (tylko z czego te akademie jak okaże się że Barca ma niedobór finansowy jak twierdzi Rosell) - chodzi mi o pkt. -1,2 i 13
- Jeśli Rosell twierdzi że sytuacja finansowa Barcy jest zła (logika wskazuje że jeśli tak twierdzi to ma na to dowody) to co pomogą kontakty w Brazylii jeśli niema się kasy na Robinho - pkt.11
- Oddzielmy klub FC Barcelona od Katalonii bo to przecierz tylko symbol a FCB to tylko klub. Jeśli jednak FCB jest ikoną Katalonii a symbol ten nic nie znaczy to jaki sens ma zatrudniać Puyola (który jest symbolem FCB) w klubie jak zawiesi on buty na kołku tylko dlatego że jest on symbolem Dumy z Katalonii - pkt.6 i 12.
- Idąc dalej za zakusami tego kandydata kolejnym gwarantem sukcesów klubu ma być zwiększenie biurokracji w postaci Senatu dygnitarzy co zapewne będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami (patrząc na Surową ekonomie to się trochę kłóci) - pkt.4
- A na dodatek wprowadźmy kodeks etyki który poza szerokim pojęciem ,, dbania o dobre imienie klubu " nic nie mówi. - pkt.3
Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów.
Komentarze
0
czy któryś w was mógłby wysłać mi na gg wynik meczy i strzelców bramek dla barcy ??
gg ; 710803
z gry dzięki
0
Ribery ??
Tej możliwośi w ogólne nie rozumiem. Po co kupować gwiazde i w dodatku tak kontuzjogenną ?? Barca powinna budować zespół na przyszłe lata a nir tylko na potrzeby aktualne. Pozatym chyba lepiej stworzyć gwiazde niż ją kupować. a Navas to całkiem dobry pomysł
0
sentenced :
FCB to przede wszystkim klub sportowy, a nie partia polityczna. Zgoda, byl i jest symbolem walki o niepodleglosc, ale Rosell ma racje. Za kadencji Laporty za duzo w tym wszystkim polityki, a z tego nic dobrego nie wychodzi.
Nic dobrego z tego nie wychodzi ??
Mało ci trofeów jakie zostały wywalczone za kanedncii Laporty ?? Mistrz Hiszpanii ,Zdobywca CdR , tryumf w LM, i to w 2009 r. nie wspominając o wcześniejszych zwycięstwach. Śmieszny jesteś.
A co do polityki to FCB to klub inny niż wcześniej. To klub który jest ściśle powiązany w Katalonią i polityką.Jak ci się to nie podoba to idż na rm.pl
0
Tomaszzz
Być może akurat ten post jak najbardziej słuszny przeoczyłem.
haryztybetu
Większość socio będą głosować na to co znają,ale sytuacja będzie jasna dopiero po głosowaniu.
Obawiam się tylko tego że po fali sukcesów za kadencii Laporty pojawią się reformatorzy którzy zamiast pomóc zaszkodzą jak np. Jaime Guixŕ którzy chcąc poprawiać coś co zepsuł/zrobił Laporta jak np. zbytnie pokazywanie się w mediach prezydenta Barcy w kontekscie większej autonomii Katalonii nierozróżniając innych wielkich klubów jak np.Chelsea bądż ManU które nie są tak związane politycznie jak FCB do regionu.
0
Dziwi mnie że ludzie nabierają się na taki populizm a tym samym dają z siebie robić totalnych kretynów.
Widać to np :
- Rosell twierdzi że sytuacja finansowa jest inna niż ta która jest przekazywana (domyślnie czyt.-zła)
Jeśli tak to jaki sens ma Surowa ekonomia jeśli zaoszczędzi się sprawy groszowe na kartach kredytowych a otworzy się kilka akademii piłkarskich w afryce (tylko z czego te akademie jak okaże się że Barca ma niedobór finansowy jak twierdzi Rosell) - chodzi mi o pkt. -1,2 i 13
- Jeśli Rosell twierdzi że sytuacja finansowa Barcy jest zła (logika wskazuje że jeśli tak twierdzi to ma na to dowody) to co pomogą kontakty w Brazylii jeśli niema się kasy na Robinho - pkt.11
- Oddzielmy klub FC Barcelona od Katalonii bo to przecierz tylko symbol a FCB to tylko klub. Jeśli jednak FCB jest ikoną Katalonii a symbol ten nic nie znaczy to jaki sens ma zatrudniać Puyola (który jest symbolem FCB) w klubie jak zawiesi on buty na kołku tylko dlatego że jest on symbolem Dumy z Katalonii - pkt.6 i 12.
- Idąc dalej za zakusami tego kandydata kolejnym gwarantem sukcesów klubu ma być zwiększenie biurokracji w postaci Senatu dygnitarzy co zapewne będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami (patrząc na Surową ekonomie to się trochę kłóci) - pkt.4
- A na dodatek wprowadźmy kodeks etyki który poza szerokim pojęciem ,, dbania o dobre imienie klubu " nic nie mówi. - pkt.3
Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów.
0
Zakup Mascherano jest konieczny ale napewno nie kosztem odpuszczenia sobie Silvy.
Co do hubertinho:
Cale szczęscie że nie jesteś trenerem Barcy
0
A twoje Zidane w Madrycie.
0
Za taką sume kompletnie nie opłaca się go kupiwać. W subiektywnym odczuciu powinniśmy sprowadzić aguero, który ma malent i serce do gry w Barcie.
0
Mi do tej dwójki piłkarzy brakuje Silvy.
0
Dziwi mnie że ludzie nabierają się na taki populizm a tym samym dają z siebie robić totalnych kretynów.
Widać to np :
- Rosell twierdzi że sytuacja finansowa jest inna niż ta która jest przekazywana (domyślnie czyt.-zła)
Jeśli tak to jaki sens ma Surowa ekonomia jeśli zaoszczędzi się sprawy groszowe na kartach kredytowych a otworzy się kilka akademii piłkarskich w afryce (tylko z czego te akademie jak okaże się że Barca ma niedobór finansowy jak twierdzi Rosell) - chodzi mi o pkt. -1,2 i 13
- Jeśli Rosell twierdzi że sytuacja finansowa Barcy jest zła (logika wskazuje że jeśli tak twierdzi to ma na to dowody) to co pomogą kontakty w Brazylii jeśli niema się kasy na Robinho - pkt.11
- Oddzielmy klub FC Barcelona od Katalonii bo to przecierz tylko symbol a FCB to tylko klub. Jeśli jednak FCB jest ikoną Katalonii a symbol ten nic nie znaczy to jaki sens ma zatrudniać Puyola (który jest symbolem FCB) w klubie jak zawiesi on buty na kołku tylko dlatego że jest on symbolem Dumy z Katalonii - pkt.6 i 12.
- Idąc dalej za zakusami tego kandydata kolejnym gwarantem sukcesów klubu ma być zwiększenie biurokracji w postaci Senatu dygnitarzy co zapewne będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami (patrząc na Surową ekonomie to się trochę kłóci) - pkt.4
- A na dodatek wprowadźmy kodeks etyki który poza szerokim pojęciem ,, dbania o dobre imienie klubu " nic nie mówi. - pkt.3
Tak więc eliminując pkt. : 1,2,3,4,6,11,12,13 zostaje nam coś co może zaoferować każdy inny kandydat na tą posadke ale wybierzmy jego bo ma największą ilość postulatów.